درباره ما

ما بهترین محصولات را برای شما ارائه می دهیم

ماهی سفید پاد زی بزرگترین فروشگاه فروش محصولاتی مانند ماهی، میگو، و محصولات جنوب کشور است. ماهی سفید پاد زی مرجع متنوعی از انواع محصولات با ارزش غذایی بالا است. ما قادر به‌ تهیه انواع ماهی بنادر جنوب به طور مستقیم از صیاد و بدون واسطه هستیم.

  • سلامت محصول
  • کیفیت محصول
  • رضایت مشتری

چرا ما ؟

سردخانه ماهی سفید پاد زی با بیش از 15 سال تجربه فروش آبزیان دریایی در کشور و شهر شیراز و همچنین فروش و ارسال عمده به سراسر کشور،تلاش نموده است با ساختن تیمی قوی و بزرگ متشکل از افراد خبره در زمینه فروش اینترنتی و تسهیلات مربوط به آن و افراد با تجربه در زمینه فروش آبزیان دریایی ،زمینه ساز خدمت رسانی و ارائه با کیفیت ترین و متنوع ترین و تازه ترین آبزیان دریایی جنوب کشور و ارسال سریع و آسان آن به منازل شما باشد.

طبق قراردادی که سردخانه ماهی سفید پاد زی با ماهی گیران جنوب دارد ، آبزیان تازه صید شده را صبح زود و قبل از طلوع آفتاب از صیادان تحویل گرفته و به سرعت توسط خودروهای مخصوص حمل آبزیان بارگیری می شود و با پودر یخ،با کیفیتی ایده ال نگهداری می شود.همزمان کارمندان ما در دفتر فروش بصورت مداوم پاسخگوی مشتریان عزیز هستند و سفارشات شما را ثبت می کنند و با توجه سفارش مدنظر چه از طریق سایت،آپ،واتس آپ ،تلگرام و اینستاگرام ماهی سفید پاد زی و همچنین تماس تلفنی،محصولات به دلخواه شما فرآوری می شود و در زیباترین و با کیفیت ترین حالت بسته بندی می شود و با پست هوایی به دست شما می رسد.ضمنا در تمام این مدت ماهی ها در بهترین شرایط سردخانه ای نگهداری می شود.

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟